fbpx
بازاریابی بازاریابی دیجیتال برگزاری ایونت روابط عمومی آنلاین سئو شبکه های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ فرصتی برای کسب‌وکارهاست تا با هزینه اندک در مقایسه با سایر روش‌‌های تبلیغاتی، به مخاطبان هدف دسترسی داشته باشند. آنچه به کسب بهترین نتایج در اجرای کمپین‌های دیجیتال مارکتیک می‌انجامد، تسلط بر ابزارها و خلاقیت در اجراست.

پنتا چطور در دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند؟

دیجیتـال مــارکتینگ مـعرفی و تبلیغات کـسب‌وکـارهـا و بـرندها از طـریق درگاه‌های دیجیتال است. پنتا با تسلط بر تمامی رسانه‌ها و ابزارهای دیجیتال خدمات زیر را ارائه می‌کند:

مخـاطبی که شما را در اینترنت جست‌وجو می‌کند مسلما هـدفمندترین مخاطب شما خواهد بود. چون با توجه به نیـازش شما را انتخاب کرده است.

تیم تخصصی و به‌روز سئوی آژانس دیجیتال مارکتینگ پنتا با آگاهی از جدیدترین تکنیک‌ها و الگوریتم‌های موتور‌های جست‌وجو به رشد جایگاه شما در نتایج جـست‌وجو کمک می‌کند.

بـا پنتا همواره در رتبه‌های اول گوگل باشید و از رقبا پیشی بگیرید.

پنتا در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ همراه شماست

خدمات دیجیتال مارکتینگ

شبکه‌های اجتماعی (Social Media)

یـکی از تاثیرگـذارترین ابـزارهـا در دیجیتال مارکتینگ، شبکه‌های اجتماعی هستند. کاربران فعلی اینترنت بـیشتر از اسمـارت‌فون‌های خود برای رفع نیاز یا گشت‌وگذار در اینتـرنت استفـاده می‌کنند، پس از این ابزار برای دیده شدن استفاده نمایید.

بازاریابی محتوا (Content Marketing)

بازاریابی محتوا یکی از مهم‌ترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ که برای هر کسب و کاری مناسب است. با استفاده درست از این تکنیک می‌توانید به درستی مخاطبان هدف خود را شناسایی کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جست‌و‌جو (SEO)

یکی از بهترین روش‌هـای دیجیتـال مـارکتینگ سئو است کـه رقـابت بسیاری در آن وجود دارد. با بهینه‌سازی سایت خـود بـرای موتورهـای جست‌و‌جو می‌توانید هدفمند‌ترین مخـاطبـان را داشته باشید.

تبلیغات کلیکی (Internet advertisement)

تـبلیغــات کـلیکـی انــواع گـونـاگـونی دارد. نـمونـه‌ای از اثربخش‌ترین آن‌ها تبلیغات کلیکی در گوگل است. از طریق  تبلیغـات گوگل هر سایتی می‌تواند یـک‌شبه رتبه یک گوگل  شـود و خیلـی زود بـازخود قـابل تـوجهی دریافت کند.

بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی بهترین ابزار بازاریابی برای کسب‌و‌کارهای کوچک و نوپاست. کسب‌وکار کوچکی که نمی‌تواند هزینه سنگین تبلیغات اینترنتی یا سنتی را بدهد، می‌تواند از روش بازاریابی ویروسی (چریکی) استفاده کند.

روابط عمومی آنلاین

شمـا از طـریق رپورتـاژ آگـهی می‌توانید بک‌لینک‌های باکیفیت و دائمی دریافت کنید. همچنین از طریق لـینک منبع، ترافیک سایت شما بالا می‌رود. و نیز برند شما تقویت می‌شود‌. بهترین مزیت رپورتاژ آگهی ایجاد لینک ماندگار است.

گوگل ادوردز

گوگل ادوردز ابـزاری است بــرای نمـایش تبلیغـات شمـا فقط برای افرادی که در جـست‌وجوی آن هستند. زمـانی که در گوگل، جست‌وجو‌کننده یکی از کـلمات کلیدی شما را جست‌وجو می‌کند، تبلیغـات گـوگلی شمـا متمـایز از رقبا نمایش داده می‌شود.

بازاریابی ویدئویی (Video Marketing)

یکی از بهترین ابزارها در بازاریابی محتوا ویدئو مارکتینگ است. ویدئو مارکتینگ ابزاری است که در دیجیتال مارکتینگ بیشترین تاثیرگذاری را روی مخاطبان دارد. در واقع ایمیل مـارکتینگ است که مـوفقیت در هر کسب و کـار آنلاین و آفلاینی را تضمین می‌کند.

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)

شما هیچ کسب و کار موفقی را نمی‌توانید پیدا کنید که از ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل استفاده نکرده باشد. در واقع ایمیل مـارکتینگ است که مـوفقیت در هر کسب و کـار آنلاین و آفلاینی را تضمین می‌کند.

هر روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

ارتباط با ما