fbpx
بازاریابی دیجیتال برگزاری ایونت تبلیغات کلیکی

برگزاری رویداد

برگزاری رویداد به صورت همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی و … با هدف خلق انگیزه در گروه‌های مشتریان برای حضور در جمع هدفمندی که آن‌ها را از دیگران متمایز سازد،و به نوعی درگیر ساختن مشتریان با محصول و یا خدمت مهم‌ترین علت برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌هاست.

گفتنی است هرچه رویداد با خلاقیت بیشتری همراه باشد اثر بحشی را افزایش میدهد لذا اگر قصد برگزاری رویدادی بیادماندنی را دارد آژانس پنتا در کنار شما خواهد بود

ایده پردازی و برگزاری رویداد

بــرگزاری رویداد بــا هدف خلق انـگیزه در گـروه‌ مشتریان و حضور در جمع هـدفمندی که آن‌ها را از دیـگران متمایز سازد، به نوعی درگیر ساختن آنها با مـحصول یــا خـدمت، مهم‌ترین علت بـرگزاری رویداد است. هرچه برگزاری رویداد با خـلاقیت بیشتری هـمراه باشد و اخبار بیشتری پیرامون آن انتشار یابد، اثــربخشی رویداد را افـزایش میدهد. دیجیتـال مـارکتینگ راهی کـم هزینه و در عین حال موثر برای افزایش اثربخشی یک رویداد است.

اگر قصد برگزاری رویدادی به یادماندنی را دارید آژانس تبلیغاتی پنتا در کنار شما خواهد بود.

یک دلـیل مهم برای شرکت کسب و کارها در یک رویداد، برندسازی و بیشتر شناخته شدن‌ نام تجاری‌ هست. ایونت مارکتینگ باعث می‌شود کسب و کار شما شنـاخته تر شود و هـویت برندتان رشد کند. آژانس دیجیتال مارکتینگ پنتا با بهره گیری از تجربیات اجـرایی در زمینه برگزاری رویدادهای بزرگ و اثر بخش آماده ایده پردازی و ارائه خدمات اجرایی در این حوزه می باشد.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ پنتا در راستای برگزاری رویداد

در برگزاری رویداد امکان به اشتراک گذاری ایده‌ها، افکار، اهداف برندتان را به هر شیوه‌ای که دوست داشته باشید برای شما امکان پذیر است. همچنین شرکت کردن کسب و کار شما در یک رویداد رسانه‌ای می شود و نام شما در لیست شرکت کنندگان قرار می‌گیرد که این امر نیز به برندسازی کمک می‌کند.

تولید محتوای خلاق و ارائه اطلاعات کم و چالشی قبل از رویداد

ارائه برنامه پیش‌فروش محصول با خدمات قبل از برگزاری رویداد

برگزاری مسابقه برای طرفداران برند و ایجاد انگیزه

برگزاری رویداد به صورت کامل از صفر تا صد بسته به نیاز مشتری

بررسی نیاز مشتری، یافتن راهکار خلاقانه، برنامه‌ریزی برای برگزاری ایونت

طراحی کمپین سریالی خلاقانه در فضای مجازی از قبل تا پس از برگزاری ایونت

تولید محتوای ویدئویی خلاق از پروسه برگزاری ایونت

استفاده از اینفلوئنسرهای مناسب با بازار هدف مشتریان شما. (۶% از مردم در فضای مجازی روی ۸۰% اثرگذارند)

پنتا با رویکرد اثر بخشی برگزاری ایونت برای کسب و کارها ایونت ها را در سه بخش برگزار می نماید و در تمام مراحل Pre Launch، Launch، Post Launch با تیم تخصصی برگزاری رویداد از  ایـده پردازی و اجـرا و همچنین تامین کلیه اقلام تبلیغاتی و هدایای مراسم در کنار شما خواهد بود.

هر روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

ارتباط با ما