fbpx

بازاریابی ویروسی

بازاریابی دیجیتال سئو

بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی بهترین ابزار بازاریابی برای کسب‌و‌کارهای کوچک و نوپاست. کسب‌وکار کوچکی که نمی‌تواند هزینه سنگین تبلیغات اینترنتی یا سنتی را بدهد، می‌تواند از روش بازاریابی ویروسی (چریکی) استفاده کند.

 

در بازاریابی چریکی سعی می‌شود با کمترین هزینه بیشترین بازدهی دریافت شود. کسب‌وکار نوپای شما هیچ وقت نمی‌تواند در ابتدا با رقبایش مقابله کند. به همین خاطر به جای پول خرج کردن باید ایده‌پردازی داشته باشید. با استفاده از استراتژی‌های خلاق و ابزارهای ارزان قیمت باید بتوانید بیشترین بازدهی را دریافت کنید.

 

یکی از اهدافی که در بازاریابی چریکی دنبال می‌شود بها دادن به مشتریان فعلی است به جای اینکه به دنبال مشتریان جدید باشیم. مشتریان فعلی می‌توانند برای شما پولسازی کنند. حتی می‌توان از مشتریان فعلی  برای جذب مشتریان جدید استفاده کرد.

بازاریابی ویروسی

بازاریابی چریکی نوعی بازاریابی ویروسی هم است. اصلا یکی اهداف در بازاریابی چریکی همین است. یعنی توسط مردم و بدون هیچ هزینه‌ای تبلیغات را دست به دست کنید.

 

در بازاریابی چریکی مهم نیست مردم درباره شما چه بگویند، مهم این است که درباره شما صحبت کنند. یعنی اینکه اسم شما دهان به دهان پخش شود. حتی خنده‌دار بودن موضوعات و سوژه شدن در راستای رسیدن به هدف می‌تواند شما را به هدفتان برسانید.

هر روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

ارتباط با ما