fbpx

بازاریابی ویدئویی

بازاریابی دیجیتال بازاریابی موبایلی برگزاری ایونت تبلیغات کلیکی سئو ویدئو مارکتینگ

بازاریابی ویدئویی

بازاریابی ویدئویی Video Marketing

همین الان به سایت آپارات یا یوتیوب سر بزنید و ویدئوهای تبلیغاتی که در آن وجود دارد را ببینید. شما بیشتر دیدن ویدئو را ترجیح می‌دهید یا خواندن مقالات طولانی؟ بهتر نبود همین مقاله به صورت ویدئو باشد؟ ویدئو‌ها روی مخاطبان نسبت به دیگر فرمت‌های محتوایی تاثیر بیشتری می‌گذارند.

 

درک این مسئله آسان است. اگر جلوی دوربین با مشتریان خود رودررو صحبت کنیم، چه اتفاقی می‌افتد؟ مسلما مشتریان بیشتر به ما اعتماد می‌کنند و حس بهتری در آن‌ها ایجاد می‌شود.

 

ویدئو مارکتینگ ابزاری است که در دیجیتال مارکتینگ بیشترین تاثیرگذاری را روی مخاطبان دارد. یکی از بهترین ابزارها در بازاریابی محتوا ویدئو مارکتینگ است. محتواهای ویدئویی بسیار بیشتر می‌توانند تاثیرگذار باشند. شاید تا چند سال پیش کسی علاقه‌ای به دیدن ویدئو‌ها نداشت. ولی امروز رویکرد افراد متفاوت است. در حال حاضر اینترنت پرسرعت در اختیار همه است. سلیقه‌ها عوض شده، رفتار مصرف‌کننده تغییر یافته و افراد کم‌حوصله‌تر شده‌اند. بنابراین خیلی‌ها دیدن ویدئو‌ها را به خواندن متون طولانی ترجیح می‌دهند.

 

برای درک این مسئله بهتر است سری به تلگرام بزنید. روزانه چندین ویدئو منتشر می‌شود و ویدئو‌ها دست به دست می‌چرخند. البته ممکن است تمام این ویدئو‌ها جنبه تبلیغاتی نداشته باشند. با این وجود تغییر ذائقه مشتری را به خوبی نمایش می‌دهند.

 

تاثیر ویدئو در دیجیتال مارکتینگ هم همینطور است. زمانی که شما بتوانید ویدئوی تاثیر‌گذار تبلیغاتی بسازید، مطمئن باشید خیلی راحت می‌توانید مخاطبان زیادی را به کسب‌وکارتان علاقه‌مند کنید.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ پنتا با ایده‌پردازی و خلاقیت در این حوزه کار خود را آغاز کرد و امروز با داشتن تیم تخصصی ساخت ویدئو در این زمینه به مشتریان خود خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کند.

هر روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

ارتباط با ما