fbpx

بازاریابی محتوا (Content Marketing)

ایمیل مارکتینگ بازاریابی بازاریابی دیجیتال تبلیغات کلیکی سئو شبکه های اجتماعی

بازاریابی محتوا (Content Marketing)

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا یکی از مهم‌ترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ است. با استفاده درست از این تکنیک می‌توانید به درستی مخاطبان هدف خود را شناسایی کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. بازاریابی محتوا مناسب برای همه کسب‌وکارها با هر سرمایه و بودجه‌ای است. فرقی نمی‌کند کسب‌وکار شما کوچک باشد یا بزرگ، سرمایه برای تبلیغات اینترنتی دارید یا نه، در بازاریابی محتوا می‌توانید با توجه به نیاز مخاطبان خود محتوا تولید کنید.

گاهی ممکن است مخاطبان شما با خواندن یک مقاله نیازشان مرتفع شود، گاه با دیدن یک ویدئوی آموزشی یا حتی مطالعه یک اینفوگرافی. نکته مهم این است که دست شما برای تولید هر محتوایی مناسب با سلیقه مشتریانتان در فضای مجازی، باز است.

تیم تولید محتوای پنتا با ایده‌پردازی خلاقانه و کمک به انتخاب نوع محتوای قابل انتشار در فضای دیجیتال به رشد کسب و کار شما و پیدا کردن مخاطبان هدف کمک می‌کند. محتوای تولیدی شما مثل یک قلاب عمل می‌کند. با تولید محتوای آموزشی مورد نیاز مخاطبانتان می‌توانید آن‌ها را به مشتریانتان تبدیل کنید. ابتدا با محتوای ارزشمند نیازشان را بر طرف کنید و پس از جلب اعتماد مشتریان، آن‌ها خود مشتری محصولات و خدمات شما که به محتواهایتان ارتباط دارند، می‌شوند.

در بازاریابی محتوا نیازی نیست شما به دنبال مشتری بگردید و آن‌ها را قانع کنید که از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند، بلکه مشتری خودش با میل خودش به سمت شما می‌آید و خواستار محصولات و خدمات شما می‌شود.

تولید محتوای تخصصی و سئو شده

امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران بخشی از وبسایت خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

تیم تخصصی تولید محتوای پنتا رویایتان را در تولید محتوا به واقعیت می رساند.

کپی رایتینگ

کپی رایتینگ، نوعی نویسندگی تجاری است که با بهره‌گیری از قدرت کلمات و نوشتن مخاطب را متقاعد و دعوت به اقدام می‌کند.

به عبارتی کپی رایتینگ فرآیندی است که باعث افزایش آگاهی مخاطب شده و درنهایت با ایجاد تصویر ذهنی درست و منطبق با نیازهایش او را به اقدام کردن تشویق می‌کند.

کپی رایتینگ، هنر و دانش تولید محتوای تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای مختلف است.

به واسطۀ به‌کارگیری این مهارت قرار است به نیاز مخاطب تلنگری زده شود تا او را به حرکت وادارد.

قرار نیست قطاری از کلمات، که فاقد احساس و یا هیجانی برای ترغیب مخاطب هستند کنار هم چیده شود. باید اعتماد خواننده طوری جلب شود که تا رسیدن به مقصد، هم‌سفر متن بماند.

هر روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

ارتباط با ما