fbpx
ایمیل مارکتینگ بازاریابی دیجیتال بازاریابی موبایلی تبلیغات کلیکی سئو شبکه های اجتماعی

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

شما هیچ کسب و کار موفقی را نمی‌توانید پیدا کنید که از ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل استفاده نکرده باشد.

 

در واقع ایمیل مـارکتینگ است که مـوفقیت در هر کسب و کـار آنلاین و آفلاینی را تضمین می‌کند. این مـوضوع ثابت شـده کـه هرکـسب و کــاری با ایمیـل مـارکتینگ می‎تواند مـخاطبان بیشتری را به مشتریان وفادارش تبدیل کند. برای درک این مـوضوع مـی‌توانید به ایمیل‌هایی که سـایت‌های بزرگ آخر هفته‌ها برای شما ارسال می‌کنند نگاه کنید.

 

ایمیل مارکتینگ هم دقیقا مثل بازاریابی محتوا متناسب با هر کـسب‌وکـاری و بـا توجه بـه میزان بودجه برنامه‌ریزی می‌شود. شمـا می‌توانید در ابتدا با صرف هزینه‌ای اندک از ایـن روش دیجیتـال مـارکتینگ استفـاده کـنید. از طـرفی مقـرون‌بـه‌صـرفه بودن ایـن روش مـورد توجه بسیـاری از کسب‌وکارهای آنلاین قرار گرفته است. بازگشت سرمایه این روش بسیار سریع است.

 

ایمیل مارکتینگ مناسب‌ترین ابزار برای رابطه‌سازی است. یـعنی شمـا فقط از طـریق ایمیل می‌توانید پیشنهـاد‌های ویژه‌تان را به کـاربران سایت بدهید و آن‌ها را مجاب کنید دوباره به سایت شما بیایند.

 

ایمیل مارکتینگ فقط به اینجا ختم نمی‌شود که صرفا ایمیلی بفرستید و در آن پیشنهاد خرید محصول یا کوپن تخفیف به کـاربرانتان را بدهید! بـازاریـابی ایمیلی فراتر از این است. با ایمیـل مـارکتینگ مـی‌توانید فروش‌های بی‌نظیری در همان لحظات ابتدایی که کاربر تازه با سـایت شما آشنا شده است، ایجاد کنید.

 

پنتا با در اختیار داشتن بیش از ۶۰هزار ایمیل مرتبط با کسب‌و‌کار‌های کوچک و بزرگ مفتخر به ارائه خدمات تخصصی در این زمینه است.

 

هیچ کسب‌و‌کار اینترنتی در دنیا وجود ندارد که موفق باشد و از ایمیل مارکتینگ استفاده نکرده باشد!

هر روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

ارتباط با ما