fbpx
خدمات دیجیتال مارکتینگ پنتا

خدمات پنتا

طراحی سایت

بر اساس نیاز مشتری و نیازمندی‌های قید شده در مرحله قبل طرحی اولیه از وب سایت درخواستی طراحی میشود و به مشتری جهت اعمال و انتقال نظرات آنها ارائه میگردد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

تمامی قالب جوملا ، افزونه جوملا ف قالب وردپرس ، افزونه وردپرس پی سی تمپلیت به صورت اپن سورس یا همان کد باز ارائه میشود و شما قادر هستید تمامی کدها را مشاهده و ویرایش نمایید.

کپی رایتینگ و تولید محتوا

بازاریابی محتوا یکی از مهم‌ترین ابزارها در دیجیتال مارکتینگ است. با استفاده درست از این تکنیک می‌توانید به درستی مخاطبان هدف خود را شناسایی کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ فرصتی برای کسب‌وکارهاست تا با هزینه اندک در مقایسه با سایر روش‌‌های تبلیغاتی، به مخاطبان هدف دسترسی داشته باشند. آنچه به کسب بهترین نتایج در اجرای کمپین‌های دیجیتال مارکتیک می‌انجامد، تسلط بر ابزارها و خلاقیت در اجراست.

سئو

سئو مهم‌ترین و پایه‌‌‌ای‌ترین بخش بازاریابی آنلاین است. هیچ کسب‌وکاری نمی‌تواند خود را بی‌نیاز از حضور در فضای وب و تلاش برای جایگاه بهتر در نتایج جست‌وجو بداند.

ایونت مارکتینگ

برگزاری رویداد به صورت همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی و … با هدف خلق انگیزه در گروه‌های مشتریان برای حضور در جمع هدفمندی که آن‌ها را از دیگران متمایز سازد، و به نوعی درگیر ساختن مشتریان با محصول و یا خدمت مهم‌ترین علت برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌هاست.

آشنایی با تیم پی سی تمپلیت

پی سی تمپلیت اولین و تنها مرکز ارائه محصولات اورجینال و فارسی وردپرس به صورت کاملا اپن سورس ( کد باز ) با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ایران میباشد . این گروه که متشکل از تیم ۸ نفره فارسی سازی ، پشتیبانی و طراحی میباشد در تاریخ شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و طی این ۴ سال فعالیت همواره احترام به حقوق مشتریان و کاربران سایت و پشتیبانی کامل محصولات تجاری و رایگان در الویت کاری گروه بوده و هست و تمام تلاش ما خدماتی کامل و بدون عیب به تمام کاربران عزیز سایت میباشد و امیدواریم در این راه همواره با ما همراه باشید .

بیشتر بدانید
بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر معروف شاید بتوان گفت که تقریبا همه افرادی که با وب آشنایی هر چند کمی دارند، حداقل برای یک بار هم که شده واژه SEO را شنیده اند.

طراحی واکنشگرا وب

طراحی وب واکنش‌گرا یک روش طراحی وب است که هدف آن نمایش مطلوب صفحه در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها از تلفن‌های همراه تا نمایشگر کامپیوترهای رومیزی است.

تبلیغات حرفه ای

ارتباط و معرفی غیر شخصی محصول یا خدمات از طریق حامل های مختلف در مقابل دریافت وجه برای مؤسسات انتفاعی و یا غیر انتفاعی یا افرادی که به نحوی در پیام مشخص شده اند.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به استفاده از رسانه‏ های جدید دردنیای تجارت اطلاق میشود که این بازاریابی دیجیتال بسیار به اینترنت وابسته می باشد و نام دیجیتال مارکتینگ را به خود گرفته است.

ارائه نمونه های طراحی سایت

در این بخش به کارفرمای محترم نمونه های طراحی سایت که با توجه به انتظارات و ایده های کارفرما در رابطه با ظاهر وب سایت طراحی شده اند جهت تایید کارفرما ارائه میشوند

پیاده سازی عملکرد وب سایت

در این بخش ظاهر وب سایت طراحی نمیشود و تنها بخشهای پایگاه داده و لایه های برنامه نویسی که داده را از پایگاه داده جهت نمایش به کاربر دریافت میکنند تکمیل میشوند

مشتریان دوست داشتنی

از زبان مشتریان بشنوید

مشتری کسی است که در جامعه ما زندگی می کند و از خدمات ما استفاده می نماید.

اغلب مشتریان تمایل دارند که به فروشنده ها اعتماد کنند.

. نباید مشتری را فقط برای پول خواست، بلکه مشتری فرصتی برای خدمت است

به مشتری نباید به عنوان یک سوژه تجاری نگریست.

هر روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

ارتباط با ما