تیم لیستی

Team Player

United We Stand

مینا حسینی
طراح وب

مینا فارغ التحصیل رشته سخت افزار از کودکی به دنیای ریاضیات و صفر و یک علاقه داشت, در دوران راهنمایی وبلاگ نویسی را اغاز کرد و علاقه مند در دنیای اینترنت و ارتباطات رشد کرد , وی در مسابقات رباتیک خوارزمی و رعد کاپ امیر کبیر شرکت کرد و این مسابقات جرقه ای بود در پی بردن‌ به علاقه ی او به‌کار تیمی. اکنون تسلط بالایی برروی wrodpress دارد. مینا شنا را بصورت نیمه حرفه ای دنبال می کند و علایقش پیاده روی و دوچرخه سواری ست.

محمد نویدی
کسب و کار و بازاریابی

او یک مروج کارآفرینی است و قبل از آنکه کارشناسی ارشد بازاریابی خود را بگیرد، ۱۲ سال تجربه از کارمندی تا تاسیس استارتاپ و تجارت خارجی و صنعت ساختمان را دارد. هم اکنون علاوه بر تاسیس اصفهان پلاس و Apple724 بر روی استارتاپ جدید خود مشغول به کار است. برگزاری تداکس نقش جهان و مربی گری چندین رویداد استارتاپ ویکند و لین استارتاپ ماشین و … از فعالیت های اخیر او دراین حوزه می باشد.

گلاره سیمینی
توسعه دهنده وب و موبایل

گلاره فارغ التحصیل رشته IT و یک گیک توسعه نرم افزار است. حدودا سه ساله که کار و تفریحش شده برنامه نویسی. با زبان ها و فریمورک های مختلفی آشنا هست و همیشه سعی میکنه درحال یادگیری باشه. درحال حاضر مشغول توسعه اپلیکیشن های اندرویدی با زبان جاوا می باشد. پارکور، دایوینگ و بیلیارد هم از تفریحات صمصام هست.

سمانه رشیدی
توسعه دهنده وب

سمانه فارغ التحصیل رشته نرم افزار در مقطع کارشناسی از دانشگاه شیخ بهایی می باشد. او چندین سال است که به صورت حرفه ای به زبان php برنامه نویسی می کند و به فریمورک های Laravel و سمفونی تسلط بالایی دارد.

آسان و با اطمینان خرید کنید

خرید قالب